Кошик
92 відгуків
Билемп - Свет С Душой
+380932612326
  • Билемп
  • Новини
  • Світлодіодна гірлянда на батарейках "Березня" - з об'ємних васильків. Прем'єра! Новинка!

Світлодіодна гірлянда на батарейках "Березня" - з об'ємних васильків. Прем'єра! Новинка!

Світлодіодна гірлянда на батарейках "Березня" - з об'ємних васильків. Прем'єра! Новинка!

Билемп не перестає придумувати новий дизайн світлодіодних гірлянд як на батарейках, так і від мережі. Ось нова! Сама об'ємна і не схожа на інші гірлянда з васильків "Березня". Ми її так назвали в честь нашого постійного клієнта

І так, потрібні зайві слова, щоб зробити прем'єру нової світлодіодним новорічної гірлянди на батарейках, яку купити ви можете тільки у нас?

Весь асортимент квіткових гірлянд на батарейках і від мережі дивіться тут.

світлодіодна гірлянда на батарейках купити Україна

Коротко про головне.

1. Матеріал - білий, матовий пластик. Цей матеріал міцний і легкий. Завдяки чому така гірлянда довго буде прикрашати ваш будинок.

гірлянда на батарейках купити україна

2. Форма квіток - волошки. Кожен світлодіод прикрашений 3-ма квітками різної форми. Від більшого до меншого. Завдяки чому створює ефект дуже об'ємного квіточки. До цього ми робила тільки 2-х ярусні квіточки. Всі приклади таких гірлянд на батарейках можете подивитися тут.

3. Довжина гірлянди на батарейках з васильків - 2 метри. Вона дуже затратна по часу і матеріалу, тому більшої довжини поки що не робимо. Але це лише початок, тому хто знає, що буде далі

гірлянда на батарейках купити україна

Якщо ви хочете купити гірлянду в Україні з авторським дизайном, то Билемп - вам в цьому допоможе на всі 100%. Адже ви самі можете вибрати дизайн, метраж вироби, і спосіб живлення від мережі або на батарейках).

світлодіодна гірлянда на батарейках,

Інші новини